Hakkımızda

1994 Yılında İzmir 1. Sanayi sitesinde 2.el rulman pazarlama ile sektöre giriş yapan şirketimiz,zamanla elektrik motoru,redüktör,kompresör ve çeşitli makine ve makine elemanları tedariğini sağlayarak endstride önemli ihtiyaçların çözüm merkezi olmuştur.

Vizyonumuz

İhtiyaç duyulan her türlü makine ve makine bileşeninde Türkiye’de lokomotif olup uluslararası alanda ülkemizi de gururla temsil ederek geleceğe emin adımlarla yürüyen ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaktır.

Tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmemiz için bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız ile detaylı şekilde görüşebilirsiniz.

Misyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışında faaliyet sürdüren firmalarımızın ihtiyaç duyduğu makine ve makine bileşenlerini dürüstlük ve ahlak ilkeleri altında tedarik edip, bize başvuran kuruluşların çalışmalarının aksamasına izin vermeyecek şekilde en çabuk çözümleri ve en verimli sistemleri onlara sunmamızdır.

10000 m2 alan üzerine kurulu, 3000 m2 kapalı alanda çalışma hizmeti veren şirketimiz sanayiden tarıma,üretimden hizmet sektörüne kadar çok geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerimizin çzöüm bekleyen sorunlarına özverili yaklaşımla cevap vererek sektörün tek yıldızı olmayı sürdürmektedir.